Půjčovna – co potřebuji vědět?

Užitečné informace o pronájmu

Vydejte se na netradiční dovolenou a staňte se opravdovým kapitánem lodě

I BEZ PRŮKAZU

K řízení našich lodí a hausbótů není zapotřebí žádný lodní průkaz ani zkoušky!

ELEKTŘINA V PŘÍSTAVU

Lodě jsou pro Vás připraveny v našem přístavišti s připojením k 220 V

PARKOVÁNÍ ZDARMA

Pro nájemce je k dispozici bezplatně též oplocené parkoviště s omezeným podjezdem na 2 m

Podmínky pronájmu

Převzetí lodí v 18,00 v den začátku pronájmu.

Vrácení lodí v 15,00 v den ukončení pronájmu.

Převzetí a vrácení lodě v jiném termínu je možné pouze po dohodě s pronajímatelem. Takový požadavek, prosíme, poznamenejte v rezervačním formuláři do položky Poznámka.

Na loď je nutná obuv na přezutí (se světlou podrážkou).

Lodě nejsou vybavené lůžkovinami.

Platba

1.

ZÁLOHA 50%

Splatná při objednávce dle podmínek na rezervačním formuláři. Závaznou se objednávka stává okamžikem připsání zálohy pod správným variabilním symbolem (číslem rezervace) na bankovní účet pronajímatele.

2.

DOPLATEK

Doplatek zasíláme fakturou měsíc před plavbou. V této fázi jsou zohledněny i případné slevy (viz. níže) do maximálně 20% ceníkové ceny.

3.

KAUCE

Vratná kauce na zapůjčenou loď je splatná před předáním lodi nájemci, a to v hotovosti. Výši kauce pro danou loď zjistíte na stránce detailu ledě

4.

ŠŤASTNOU CESTU

Hotovo, můžete vyrazit. Pokud máte ještě nějaké dotazy ohledně dalších plateb (za palivo, kotvení, atp…), připravili jsme pro Vás stránku s častými dotazy

Důležité dokumenty

Doporučujeme věnovat pozornost sekci s dokumenty

...najdete zde nejen provozní řád, podrobněji rozepsané podmínky, ale například i užitečné příručky, které Vám na lodi mohou přijít vhod

SLEVY

Při opakovaném zapůjčení 5 %

Při zapůjčení na 14 dnů a déle 5 %

Jednotlivé slevy lze sčítat max. do 10 % ceníkové ceny

NAŠE LODĚ

 • Delphia Escape 800 S (Daisy)

  0,00 
  Design téhle lodi v sobě nese zkušenosti milionů mil, které její předchůdkyně napluly po světových vodách. Nechlubí se žádnými zbytečnými okázalostmi, krása téhle lodi spočívá v jejím praktickém provedení
 • Marion 450 Cabin (Adam)

  0,00 
  Plavidlo charakterizuje vynikající ovladatelnost, řízení zvládne i začátečník. Kabrio zakrytí dává ochranu před prudkým sluncem nebo deštěm, umožňuje pohodlné posezení čtyřem osobám. Pevná kajuta pro dvě osoby prodlužuje využitelnost lodě od jara až do podzimu.  
 • Marion 500 Classic (David)

  0,00 
  Marion 500 Classic je moderní a velmi líbivá výletní otevřená loď s řídící konzolí. Loď holandského typu s otevřenou palubou s možností uzavření pomocí ”kabria” s celozakrytím je určena hlavně pro rekreaci v podobě jednodenního výletu, pomalé turistické plavbě. S využitím zázemí podél řeky ( mariny, yachtcluby … ) je příjemné užít si i vícedenní pronájmy. Loď je vhodná  pro rybaření a opalování.  
 • Norab 600 (s kapitánem)

  0,00 
  Katamaránový ponton umožňuje s ohledem na obdélníkovou palubu pohodlné cestování a krásnou vyhlídku na krajinu kolem řeky. Plavidlo je určeno hlavně k vyhlídkovým plavbám, oslavám s rodinou nebo přáteli.